Par mums

Kontakttālrunis

+371 22 42 32 22
+371 20 37 80 98

Kas mēs esam

Lange Tech ir metalapstrādes uzņēmums, kas nodarbojas ar apkures iekārtu ražošanu, uzstādīšanu un piegādi, plazmas CNC griešanu, metināšanu, un dārza tehnikas ražošanu. Mūsu misija ir ražot apkures katlus, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kurus apvienojot ar rūpīgu roku un robotizētu tehnikas darbu, izveido kvalitatīvus apkures katlus, kuri spēj apkurināt māju, uzņēmumu vai organizāciju ar augstu lietderības koeficientu, droši, izdevīgi un ērti. 

Mūsu klienti ir privātpersonas, celtniecības, lauksaimniecības un daudzu citu nozaru uzņēmumi.

Lange Tech ir dibināts 2004. gadā, plašais klientu loks un gadu gaitā iegutā pieredze ir ļāvusi tirgū iegūt atpazīstamību un konkurētspēju. Uzņēmuma panākumu atslēga ir profesionalitāte un individuala pieeja katram klientam, projektam, ta veicinot abpusēji izdevīgu un kvalitatīvu sadarbību. Tapēc uzņemuma vīzija ir kļūt par vienu no vadošajiem apkures katlu uzņēmumiem Latvijā ar jaudu līdz 500 kw.

Mēs realizēsim Jūsu vīziju

Ar prieku klientiem sniegsim kvalitatīvus pakalpojumus, ievērojot termiņus un augstu kvalitāti jebkurā mūsdienām atbilstošā risinājumā. Lange Tech mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus, ekonomiskus, izdevīgus un drošus apkures katlus, kas ir pieejami katram Latvijas iedzīvotājam, kuram ir vajadzība pēc apkures katla.

Par mūsu uzņēmumu

0 +
Klientu
0
Gadu pieredze
0
Pabeigtu projektu

Uzņēmums piedāvā šādas preču grupas:

  • Apkures iekārtas
  • Darza tehnika
  • Ieroču seifi
  • Akumulācijas tvertnes
  • Autoklāvi
  • Pirts katli
  • Apkures titāni
  • Un citi individuāli metālapstrādes pakalpojumi

Lange Tech piedāvā jebkuru no šīm preču grupām uzstādīt, apkopt un remontēt, kā arī uzņēmums garantē visai savai produkcijai 2 gadu garantiju un pēc-garantijas apkalpošanu. Uzņemums piedāvā konsultatīvo un tehnisko remonta palīdzību, savukārt, apkures katliem uzņēmums sniedz 5 gadu garantiju, kas liecina par preces un pakalpojumu kvalitāti.

Lai gan minētās preču grupas šeit ir daudz, uzņēmums vairāk koncentrējas uz apkures katlu ražošanu, uzstādīšanu un piegādi, tāpēc apkures katlu ražošanai uzņēmums pievērš īpašu uzmanību, tie tiek ražoti ļoti rūpīgi, kvalitatīvi un darba izstrādei tiek izmantoti augstas kvalitātes karstuma izturīgie tēraudi.