Apkures katli, Granulu,malkas apkures katli - LangeTech +371 22423222

Apkures katli

Malkas Granulu apkures katls paredzēts ūdens sildīšanai apkures vajadzībām! Malkas režīmā nav jātērē elektrība granulu degļa ventilātora darbināšanai. Ērta un ātra pāreja no malkas režīma uz automātisko granulu režīmu. Cauruļveida siltumainis aprīkots ar turbolizātoriem. Pelnu reste aizstāta ar papildus siltumaiņa caurulēm. Karstumizturīgs tērauds “p265gh(4mm) Malkas garums 28kw 40cm. Lietderības koeficents: malkai ar mitrumu zem 28% -88% ; granulām 92% Iekārtu jaudas no 16-400kw Automātika var vadīt 3 vai 4 ceļu vārstu,sistēmas cirkulācijas sūkni un boilera loka sūkni! Sekot tempertūrai boilerī ar dabisko vai piespiedu cirkulāciju,sadedzinot malku, akmeņogles,kūdras,granulas un skaidu briketes.

Palīdzam, lai katrs klients pārliecināts par izvēlēto apkures katlu.Mums ir svarīgi,lai mūsu izvēlētā produkcija būtu ilgmūžīga.Konsultējam izvēles,ražošanas un uzstādīšanas procesos.

Apkures katli tiek siltināti ar siltumizolācijas vati,lai nebūtu nekādi siltuma zudumi. Izvēloties pareizu apkures iekārtu jūs sev nodrišināt:

Patstāvīgu siltumu

Nemainīgu tempertūru

Zemākas apkures izmaksas

Iespējams transports piegādāšanai!

Uzzināt cenu

Noliktava

Uzreiz pieejamie produkti

Uzzināt cenu