Par mums - LangeTech

Kas mēs esam

Lange Tech ir metalapstrādes uzņēmums, kas nodarbojas ar apkures iekārtu ražošanu, uzstādīšanu un piegādi, plazmas CNC griešanu, metināšanu, un dārza tehnikas ražošanu. Mūsu misija ir ražot apkures katlus, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kurus apvienojot ar rūpīgu roku un robotizētu tehnikas darbu, izveido kvalitatīvus apkures katlus, kuri spēj apkurināt māju, uzņēmumu vai organizāciju ar augstu lietderības koeficientu, droši, izdevīgi un ērti.

Mūsu klienti ir privātpersonas, celtniecības, lauksaimniecības un daudzu citu nozaru uzņēmumi.

Lange Tech ir dibināts 2004. gadā, plašais klientu loks un gadu gaitā iegutā pieredze ir ļāvusi tirgū iegūt atpazīstamību un konkurētspēju. Uzņēmuma panākumu atslēga ir profesionalitāte un individuala pieeja katram klientam, projektam, ta veicinot abpusēji izdevīgu un kvalitatīvu sadarbību. Tapēc uzņemuma vīzija ir kļūt par vienu no vadošajiem apkures katlu uzņēmumiem Latvijā ar jaudu līdz 500 kw.

Māris Lange

Uzņēmuma vadītājs

Mob 22423222

E-pasts maris@langetech.lv

Ingus Birznieks

Ceha vadītājs

Mob 28313730

E-pasts imantswerty@inbox.lv

Darba pieredze 2007-2012 Bruģēšanas darbi,ceļabūve.

2012-2013 Lielgabarīta paneļu ēku būvniecība.

2013-2014 Csk steel metālapstrāde,Lielgabarītu kravu operātors,produkcijas sagatavošana pārvešanai uz ārvalstīm. 2014-2020 Sia Lange Tech. Darba vadītājs. Sagatavot sagataves darbiniekiem,griešana locīšana uz cnc darba galdiem,iekārtām.Precizēt klientu vēlmes,piedāvāt labāko variantu klientiem pēc esošajām klientu vajadzībām.

Uzzināt cenu

Noliktava

Uzreiz pieejamie produkti