Par mums


Lange Tech ir metālapstrādes uzņēmums, kas nodarbojas ar apkures iekārtu ražošanu, uzstādīšanu un piegādi, plazmas CNC griešanu, metināšanu, un dārza tehnikas ražošanu. Mūsu misija ir ražot apkures katlus, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kurus apvienojot ar rūpīgu roku un robotizētu tehnikas darbu, izveido kvalitatīvus apkures katlus, kuri spēj apkurināt māju, uzņēmumu vai organizāciju ar augstu lietderības koeficientu, droši, izdevīgi un ērti.

Mūsu klienti ir privātpersonas, celtniecības, lauksaimniecības un daudzu citu nozaru uzņēmumi.

Lange Tech ir dibināts 2013. gadā, plašais klientu loks un gadu gaitā iegutā pieredze ir ļāvusi tirgū iegūt atpazīstamību un konkurētspēju. Uzņēmuma panākumu atslēga ir profesionalitāte un individuala pieeja katram klientam, projektam, ta veicinot abpusēji izdevīgu un kvalitatīvu sadarbību. Tapēc uzņemuma vīzija ir kļūt par vienu no vadošajiem apkures katlu uzņēmumiem Latvijā ar jaudu līdz 500 kw.


SADARBĪBA AR LIAA

SIA "Langetech" 08.09..2022. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-L-2021/272 par ERAF līdzfinansējuma saņemšanai darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas" ietvaros, kuram piešķirts identifikācijas Nr. FIN-SKV-MP-2022/464


Latvijas investīcījas un atīstības cents

Maris Langetech

Māris Lange


Langetech-Ingus

Ingus Birznieks


langetech

Mēs esam LangeTech un šis nav reklāmas triks, bet gan mūsu Sirds lieta.

Mums ir svarīgi, lai Jums būtu mājās silti.

Un jā, iespējams, mēs neesam labakie. Toties mēs esam tie,

kas apkures katlos ieliek sirdi un gadiem ilgo pieredzi.


Sertifikāti